En Şık 5 Mavi Jeans Bayan Kotları

En Şık 5 Mavi Jeans Bayan Kotları
5 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.
Reklam

Mavi Jeans Bayan Kot Modelleri

Her bakımdan spor giyim günlük yaşantının bir parçasıdır. En farklı sonuçları elde edeceğiniz spor giyimi vazgeçilmezi ise hiç şüphesiz kot pantolonlardır. Bay ve bayanlar için uzun yıllardan beri harika kotlar üreten Mavi Jean, bu açıdan gerçekten bir dünya markasıdır. Mavi Jeans bayan kotları özel kesimleri, harika kumaşları ve eşsiz kumaşları ile en mükemmel sonuçları almanızı sağlar. Normal ve düşük bel modelleri ile en farklı tarzı spor giyimde de bu ürünler ile elde edebilirsiniz.

Mavi Jeans Bayan Kot Tasarımları

Dar ve geniş paçalı kesimleri ile bu hoş pantolonlar, en özel tarzda giyim keyfini yaşamanızı sağlayacaklardır. Boho stil önden cepli şık modeller ise bu seneye damga vuracak rahat modeller arasında yer alıyor. Mavi Jeans bayan kot modelleri arasında süper skinny modeller ise düşük bel olarak karşımıza çıkmakta. Bu sene bu tarz modellerin ön planda olduğumuzu gördüğümüz ürünlerde, yine yamalar ve eskitmeler söz konusu. Özellikle diz bölgesinde dilimli açıklıklar harika bir duruşu sizlere en etkin şekilde sunacaklar. Bu eşsiz modeller ve özel tişörtler ile tüm yaz spor görünümü etkin şekilde yaşayabileceksiniz.

Beklentilerinize en özel şekilde karşılık verecek olan bu harika modeller sayesinde sizler de spor giyinmek istediğinizde en özel sonuçları elde edebilirsiniz. Özel renkleri ile Mavi Jeans bayan kotları farklı sonuçları sağlayabilmekte. Açık mavi, buz mavi ve koyu mavi kotların yanı sıra keten pantolon seçenekleri de bu sene tercih nedeni. Kapri benzeri kesimler ve dar paçalar daha baskın şekilde modeller arasında kullanılmış. Üzerine bol tişörtler giyilerek harika kombin olanaklarını bu özel modeller ile yakalayabilirsiniz. En farklı sonuçları elde edeceğiniz, eşsiz modeller ile sizler de her zaman beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git