Erkekler İçin En Karizmatik 13 Sakal Modeli

Erkekler İçin En Karizmatik 13 Sakal Modeli
7 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.
Reklam

Karizmatik Erkek Sakal Modelleri

Sakal; bayanlarla erkekleri birbirinden ayıran en belirgin özelliklerden bir tanesidir. Genelde ergenlikle birlikte çıkmaya başlayan sakal; erkeğin daha karizmatik bir görünüme sahip olmasına olanak tanımaktadır. Ancak sakal modelleri içerisinden kişinin tarzına ve yüz yapısına en uygun olan modeli seçmesi gerekmektedir. Aynı zamanda sakal yapısına ve uzunluğuna göre de farklı sakal modelleri yer almaktadır. Bu noktada tercih yapacak olan erkeklerin; en doğru seçimi yaparak, son derece modern bir hava yakalamaları mümkün olmaktadır. Erkek sakal modelleri içerisinde; seyrek, hafif, kirli, dağ adamı, top sakal gibi farklı modelleri yer almaktadır. Her birisinde sakalların şekli ve yoğunluğu değişken olmaktadır. Sakallar yoğun ancak kısa ise kirli sakal en doğru tercih olacaktır. Sakallar hafif ve kirli ise; seyrek sakal modeli tercih edilmesi daha uygundur. Sakallar uzun ve hacimli ise dağ adamı denilen uzun sakallar tercih edilmelidir. Top sakal ise çene kısmında sakal bırakmak isteyen ve bıyıkla birleştirmek isteyen erkeklerin tercihidir. Sakal modelleri arasından tercih bu şekilde yapılmalıdır.

Modern ve karizmatik sakal modeli… 

Erkekler İçin Sakal Modelleri

Erkek sakal modeli arasından seçim yaparken; bıyıkla sakal uyuma ve saçla sakal uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde bir bütün olarak karizmatik ve hoş görünme fırsatı bulmuş olursunuz. Bir bütün olarak şık ve hoş görünmek isteyen erkekler; genelde sakal-saç ve bıyık uyumuna dikkat ederek, sakallarının yoğunluğuna ve yüz şekillerine göre en uygun sakal modelini tercih etmektedirler.

Erkek sakal modelleri içerisinden bir tercihte bulunduktan sonra; giyim alanında yapacağınız tercih ile tarzınıza son noktayı koyabilirsiniz. Bir bütün olarak karşı cinsi etkileyecek bir görünüme sahip olabilir ve her türlü ortama da bu şekilde katılabilirsiniz değerli arkadaşlar.

En Karizmatik 13 Erkek Sakal Modeli… 

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git