Yeni Sezon Kaban Modelleri

Yeni Sezon Kaban Modelleri
6 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.
Reklam

Yeni Sezonun En Güzel Palto ve Kabanları

2018-2019 kış sezonunda palto ve kaban modelleri her tarza ve kombine hitap edecek çeşitlilikte geliyor. Aradığımı bulamıyorum demek bir mazeretiniz olamaz çünkü her firma birbirinden farklı tarzlara uygun modellerini raflara koydu bile.

Siz de bu yıl yeni bir palto ve kaban almak istiyorsanız alışverişe çıkmadan önce bizden de fikir alın.

İş günlerinizde veya haftasonları tercih edebileceğiniz birbirinden farklı tarzda kaban modelleri bulunuyor. Fiyatlar ise 80-100 TL’den başlangıç gösterip lüks kabanlarda 1000 TL’nin üzerine çıkıyor.

Sevdiğiniz bir modeli uzun yıllar giymek istiyorsanız kaliteli markalara yönelmelisiniz. Ben her yıl farklı tarzda kaban giymek istiyorum diyenler ise daha uygun fiyatlı kabanları tercih edebilir.

2016-2017 Kış Sezonu Kaban Modelleri

#1 Modern Kaban Modelleri

modern kaban modeli

Her yıl modern zamanın esintilerini barındıran yeni tasarım kabanlar raflarda yerini alıyor. Bu yıla özel modern kaban modelleri, tüm dikkatleri üzerine çekecek.

#2 Elegant Kaban Modelleri

trend kaban modeli

Elegant bir görünüm isteyen bayanlar ise bu tarz uzun formda ve basit tasarlanmış kabanlara yönelmeli. Sadeliğin bu kadar dikkat çekici olması büyük bir ironi.

#3 Hareketli Kaban Modelleri

kırmızı kaban modeli

Parti havasında olmak ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmak isteyen bayanlar, hareketli kabanlara yönelebilir. Bu tarz yünlü kabanları 2019 kışında çok fazla göreceğiz.

#4 İşlemeli Kaban Modelleri

taş işlemeli kaban modeli

İşlemeli kabanlar, özellikle zarifliği ve şıklığı aynı anda sunuyor.Bu açıdan da birçok bayanın gözdesi konumunda. Sizce de işlemeleri çok güzel gözükmüyor mu?

#5 Military Tarzı Kabanlar

asker yeşili kaban modeli

Military trendi 2018-2019 kış aylarında da devam ediyor. Özellikle ünlülerin çok fazla rağbet gösterdiğini söyleyebiliriz. Bizce de kombinlere, dikkat çekici ve farklı bir hava katıyor.

#6 Bol Kaban Modelleri

bol kesim kaban modeli

Haki renklerde bol ve salaş bir görünüme sahip bayan kaban modeli. Herkesin tarzı birbirine benzemiyor. Bazı bayanlar vücudu saran kabanlardan hoşlanırken bazı bayanlar ise bol tarzda kabanları seçiyor. Bu durumun kullanılan gün ve etkinliğe göre de değişiklik gösterebilir. Bizce her tarzı denemek en güzeli.

#7 Spor Kaban Modelleri

spor kaban modeli

Spor kombinlerinizde size eşlik edecek spor kaban modellerini tercih edebilirsiniz.

Sizlere kaban modelleri hakkında farklı modeller sunmaya çalıştık. Umarız alışveriş öncesi veya palto ve kaban kombinleri tasarlarken sizlere yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git