2020 Yaz Döneminde Kadınların Tercih Ettiği Aksesuarlar

Kadınlar özellikle yaz aylarında daha fazla aksesuar kullanmayı tercih ederler. Hem kombinleri cıvıl cıvıl ve hareketli olur hem de kış aylarına göre daha renkli yerleri gezerler. Gittikleri yerlere göre aksesuar kullanmak da çok yaptıkları bir şeydir. Her sene kullanılan aksesuarlar, renkleri ve hatta malzemeleri değişir. Modaya ayak uydurmak isteyen kadınlar için bayan aksesuar 2020 modelleri şu şekilde sıralanabilir;

Şapka ve Saç Aksesuarları

Şapka her sene kadın erkek fark etmeden herkesin tercih ettiği bir aksesuardır, yaz aylarında ise daha fazla kullanılmaya başlanır. Şapkanın güneşten koruyor oluşu dışında birde dış görünüşe katkısı bulunmaktadır. Bu sene hasır şapkalar çok modadır. Daha çok elbiseler ve kotlar ile kombinlenir. Her sene olduğu gibi bu senede kep şapkalar renk renk tercih edilmektedir, geçen sene ünlenen taşlı kepler bu sene daha sakin modellerde satılmaktadır. Şapka dışında saç için bandanalar, taçlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Bileklik

Hiç bir zaman modası geçmeyen bileklikler 2020 yılında da kadınların vazgeçemediği aksesuarlar arasında. Daha naif, nazik ve ince bileklikler moda olmuştur. Kalın ve ahşap bilezikler yerine ince bileklikler tercih edilmektedir. Özellikle boncuktan yapılanlar daha da moda haline gelmiştir. Pastel tonlardaki boncuklar sıralanır, aralarına ise çiçek, meyve gibi boncuk türleri koyulur.

Kolye

Bileklik gibi kolyede kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Kolyelerde ise daha çok boncuk modelleri kullanılmaktadır. Evde bile yapılabilecek boncuk kolyeler çok uzun değil de boyun hizasına kadardır. Uzun ve çoklu olarak satılan kolyeler yerini tekli, boyunda kalan ve kibar kolyelere bırakmıştır. Özellikle görünmeyen ipli kolyeler çok moda olmuştur, bu tarz modellerde sadece ucu görünmektedir ve diğer yerleri misineden oluştuğu için uzaktan belli olmamaktadır. Her sene olduğu gibi bu senede nazar boncuğu kolye ucu olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Charm bileklik

Charm bileklikler 2020 yazında daha da popüler bir hale gelmiştir. Lüks markalardan ziyade uygun fiyatlı markalarda artık charm bileklik modelleri yapmaya başlamıştır, hal böyle olunca kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaya başlamıştır. Genelde metal bileklik üzerinde charm boncuklar yer alır, sallantılı modeller oldukça popülerdir.

Temalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Harfler ve sayılar
  • Hayvanlar
  • Dekoratif
  • Masalsı figürler
  • Aile ve arkadaşlara özel
  • Çiçekler

Bu temalar boncuklarda kullanılmaktadır, sadece kendinize değil sevdiklerinize de çok güzel bir hediye olacaktır.

Güvenilir Firmalar

Güvenilir yerlerden alışveriş yapmak her zaman akıllıca bir seçim olacaktır. Bu firmalara Happy Soul sitesini örnek verebiliriz. Yaz için en uygun ve moda aksesuarları burada bulabilirsiniz. Sadece aksesuar değil, giyim üzerine ne varsa pantolon, etek, gömlek, ceket, elbise ve çanta modellerinin hepsine ulaşabilirsiniz. Koleksiyon parçalara bakarak güne uygun kombinleri görebilirsiniz. Özellikle kadın omzu açık bluz modelleri çok satmaktadır. Bir diğer çok satan parçası ise kadın kayık yaka bluz parçasıdır. Hepsi birbirinden şık, 1. sınıf kalitededir. Farklı renk, beden ve fiyat aralıkları da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir