Beli ince gösteren etek modelleri ‘A’ kesim modeller hayat kurtarıyor!

Beli ince gösteren etek modelleri 'A' kesim modeller hayat kurtarıyor!

Belinizi göründüğünden daha ince göstermek isteyenler için yaz kış giyebileceğiniz etek modellerini bir araya getirdik. İşte belini ince gösteren o modeller!

Özellikle belinizi saran, pileli, fırfırlı düz etekler beli olduğundan daha ince gösteriyor. Özellikle bu stil eteklerin üzerine üstteki tarafınızı saracak bluzlar giyerek belinizi ince gösterebilirsiniz.

beli-ince-gosteren-kiyafetler-8nwJ.jpg

Belinizi olduğundan daha ince ve nazik kullanmak için bazı modelleri bir araya getirdik. Özellikle son zamanlarda eteklerin daha çok ön planda olduğu sezonun gözde eteklerinden olan ‘A’ modellerine dolabınızda yer verebilirsiniz!

beli-ince-gosteren-etek-modelleri-dJN0.j

Belinizi farklı alanlara yönlendirilmiş estetik operasyonlarla inceltmek yerine göz ilizyonu dediğimiz içten kıyafet seçimleriyle belinizi olduğundan daha ince göstermeniz mümkün!

beli-ince-gosteren-etek-modelleri-oVBX.j

Kıyafetlerle ince belirmek yaygın olarak aşina hilelerden biridir. Oysa her ne kadar bunu biliyor olsak da kendi vücudumuzu yeteri kadar tanımadığımız için ince görünmek isterken bir takım kıyafetlerin hüsranına uğratabiliyor. Ama Her karoser tipinin belini ince gösterecek kıyafetlerden biri de eteklerdir.

beli-ince-gosteren-etek-modelleri-P91o.1

Beli ince bildiren etek modellerini sizler için araştırdık ve ‘A’ şekli denilen etek modellerini sizler için bir araya getirdik.

beli-ince-gosteren-etek-dW3b.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir