Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler

Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler

Büyük göğüslü kadınlar için giysi seçimi ara sıra çok engebeli olabilir. Hatalı tercihler ise sizi olduğunuzdan daha şişman gösterebilir. Lakin siz elmaelma.com okurları için hazırladığımız öneri ve uyarıları dikkate alarak ayrıca daha ufak göğüslü bir görünüme kavuşabilirsiniz ayrıca de daha fit görünebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz büyük göğüsleri ufak belirten tüyolar ve kaçınmanız gereken kıyafetlerin detayları…

Büyük göğüslü kadınların kaçınması gereken en önemli kıyafetlerin başında gömlekler geliyor. Sıkışmış, düğmeleri patlak vermek üzere olan bir gömlek sizi sadece olduğunuzdan daha kilolu ve büyük göğüslü göstermekten diğer bir işe afacan. bu nedenle size sıcacık gelen gömlekleri dolabınızdan çıkarmakla işe başlayın deriz. Bunun yerine kalın askılı, gerdan bölgesini açıkta bırakacak göğüsleri toparlayıcı üstleri tercih edin. Dekolteyi takılarla hareketlendirmek dikkatleri göğüs bölgesinden uzaklaştıracak ve daha ince bir görümün için de hile yaratacaktır.

Koltuk altı derin kesimli, geniş tişörtler büyük göğüslü kadınların muhakkak giymemesi gereken modellerden. Ayrıca kollarınız hem de göğsünüz daha büyük görüneceğinden bu modellerden uzaktan durun. Alternatif olarak toparlayıcı kumaştan üretilmiş bodyler keza daha fit gözükmenizi sağlar hem de göğüsleri oluğundan daha minik gösterir.

KATIYEN STRAPLEZ GİYMEYİN

Straplez mini elbiseleri fazla sevseniz de katiyen giymeyin. Göğüsleri ya yukarı içten sıkıştırdığı yada aşağıya dürüst bastırdığından straples modeller büyük göğüslü kadınlar için en fena tercihlerden biri olur. Aynı şekilde tek askılı elbiseleri de unutun. Bu müşteri elbiseler aşırı güçsüz ve çok ufak göğüslü kadınlar dıştan kimseye yakışmaz.Boşverin gitsin! Bunun yerine belden oturtmalı elbiseler vücudun şeklini ortaya çıkaracağı gibi göğüslerinde daha şekilli durmasına tezgâhtar olacaktır.

DÜŞÜK KOLLU TİŞÖRTLER

Düşük kollu tişörtler göğüsleri olduğundan daha büyük göstereceğinden uzakta durulması gereken bir diğer modeldir. Vatkalı modeller de asla giymemeniz gerekenler aralarında. İnce ip askılı tişörtler de göğüslerinizi olduğundan büyük gösterir. Bunların yerine kalın askılı ve form tutan kumaştan yapılan tişörtleri seçin.

Bakımlı uzun elbiseler büyük göğüslü kadınların temkinli yaklaşması gereken modellerden. Eğer uzun boyluysanız ve şekilli bir vücuda sahipseniz şık bir topuklu ayakkabıyla bu elbiseleri giyebilirsiniz. Ama kısa boylu ve büyük göğüslüyseniz uzun, rahat elbiseleri seçim etmeseniz daha iyi olabilir. Bunun yerine göğüs kısmından oturan mini modeller daha iyi bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir