Camel Rengi Palto Nasıl Giyilir?

Camel Rengi Palto

Camel rengi bayan paltoları kış aylarının en sıradanlarındandır. Şayet yaşam boyu kullanabileceğiniz bir palto almak istiyorsanız, tüylü veya pars desenli paltoları unutun. Tabiki kullanımınıza ve niteliğine bağlı olan yaşam boyu zaman dilimi değişkenlik gösterebilir. Ancak, şu bir asıl ki bu paltonun modası asla geçmiyor. Peki bu sarih renk nasıl giyiliyor? Camel rengi paltolar, gri veya siyah kadar basit kombinlenemese de, doğru kullanıldığında kendini gösterecek. Camel rengi palto, bana öyle esin veriyor ki. İşte sizin için üç ayrı Güz/Kış kombini oluşturdum. Hemen okumaya başlayın!

Camel Rengi Palto Nasıl Giyilir?
Camel rengi paltonun en büyük avantajlarından biri hem sarışınları hem de esmerleri öne çıkarmasıdır. Bu sıradan kaban ile herkes çok şık gözükebilir. Daha evvel de dediğim gibi bu kaban uzun siyah kaşe paltolara göre azıcık daha iddalı bir tercih. Bunun sizi durdurmasına izin vermeyin, zira sizin için yalnış gidemeyecek bir kaç kombin yaptık.

Camel Rengi Palto + Kapkara = Asalet

Asil ve havalı bir kombin elde etmek için, kapkara elbiseleri bir araya getirin ve camel rengi paltonuzla bitirin. Oldukça kolay ama aynı zamada havalı. Siyah botlar giyin ve kırmızı bir dudak boyası ile renk katın. Müthiş!

Camel rengi palto + Spor Pabuçları = Hem Atletik, Hem Şık
Bu sıradan cekete, ilave edeceğiniz atletik büyük bir pabuç görünümünüze daha rahat ve cool bir hava katacak. Kombininizi sade yakalayıp eş renklerde bir kazak ve kolay bir pantolonla şahane gözükebilirsiniz. Kışın sarih renkler giymeme alışkanlığı bizce çok geride kaldı.

Camel Rengi Palto + Mom Jeans = Natural Elegant Görünüm
Camel rengi bir palto, minimalist bir kombin yaratmak için müthiş bir parça. Mom jeans ve basit bir süveter ile bunu basitçe yaratabilirsiniz. Aynı renk tonlarını kullanarak, havalı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Bunların yanı gizeme, camel rengi kaban bir çok hayvan deseni ile kombinlenebilir, kahverengi gibi toprak rengi tonları ile beyaz spor pabuçlar, siyah botlar vb. gibi bir çok mahsulle kombinlenebilir.

Umarım blogumuzu sevmişsinizdir ve size bu sezon hoş bir iki kombin yaratmakta esin vermişizdir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir