Deri Ceket Nasıl Giyilir, Model ve Kombinleri

Bahar aylarının bırakılmaz dış giyim parçalarından biri olan deri ceketler, hem yevmiye hem de özel günler için sizi şık hale sokan giysilerden biri. deri ceketleri üzerinizde iyi biçimde yorumlarsanız etrafın en dikkat çekici bayanı haline dönüşebilirsiniz.

Hala deri ceketiniz yoksa ve hangi rengini almalıyım diye sual işaretleriyle doluysanız siyah deri ceket almanızı öneririm. Siyah hemen hemen her renkle mükemmel biçimde geçim sağlar. Aynı zamanda cool ve çekici görünmenizi garanti etmiş olursunuz.

deri ceket kendi başına oldukça iddialı bir parçadır. Asil görünümünü arka tasarıya atmak istiyorsanız deri ceketinizi jean ile kombinleyebilirsiniz. Jean rengi seçerken daha koyu renklerden destek almayı unutmayın. Böylece deri ceketinizin çekici stiline geçim sağlamış olacaksınız.

Son senelerde deri ceketlerin kısa modelleri sıklıkla seçim ediliyor. Kısa deri ceketimi nasıl kombinlemem gerek diye düşünüyorsanız; size yanıtını hemen vereyim. Şişkin etekler ve yüksek bel pantolonlar kısa deri ceket için şahane kombin teklifleridir. Eteğiniz kısa deri ceket altında ne kadar şişkin durursa ceketiniz daha fazla öne çıkacaktır. Aynı biçimde yüksek bel dar pantolonlarla kısa deri ceket daha kadınsı görünecektir.

Zımbalı deri ceketler her ne kadar yevmiye yaşamda karşımıza sıklıkla çıkmıyorsa da; bu tip deri ceket seçimlerini baskılı tişörtlerle kombinleyebilirsiniz. Altına pantolon tercihi olarak deri tayt giymeyi deneyin. Özelliklede rock stiline hitap eden bu giyim stiliyle isyankar kızlardan biri olacaksınız.

deri ceketle en kısa yoldan nasıl daha cool ve havalı görünürüm diyorsanız; ceketinizin içine beyaz tişört giymeyi deneyin. Kısa yoldan elde edeceğiniz bu görüntü deri ceketin içinde daha havalı durmanızı sağlayacak. Zımbalı siyah botlarla bitireceğiniz bu kolay ama şık kombinde cadde modasının bir parçası haline gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir