Derin Mermerci’den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork

Derin Mermerci'den yeni Network koleksiyonu: DMxNetWork
DMxNetWork özel koleksiyonu, üçüncü sezonuyla görücüye çıktı. Güçlü ve kendine güvenen kadınlara özel parçalardan oluşan koleksiyon elmaelma.com’da.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-o4HZ

Tarzı ve stiliyle ilham kaynağı olan Derin Mermerci ile NetWork‘ün kuvvetli tasarım anlayışını bir araya getiren DMxNetWork koleksiyonu, Güz/Kış 2018 sezonunda Mermerci’nin keskin ve özgün tarzını yansıtan kuytu formlu kilit parçaların yanı sıra, en çetin kış günlerinde bile stilinden ayrıcalık saptamak istemeyenlere kibar ve gösterişli alternatifler sunuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-SnLO

DMxNetWork koleksiyonunun öne meydana çıkan parçaları arasında kaşmir trikolar, yüksek belirlenmiş pantolonlar, işlemeli elbiselerin yanı sıra, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda büyük bir alaka uyandıran yarım kollu elbiseler bu sezon da beklentileri karşılarken, trikolar dantel detaylarıyla, sırt ve omuz dekolteleriyle farklılaşmaya başlıyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-tP6T

 Ceket ve montlar ise desenli astar detaylarıyla net bir tarzı dikkat çekici ediyor. Dış giyimde kadife iplikle örülmüş trikolar ve hafif tüylü zarif kabanlar sezonun hakkını verirken somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve gold koleksiyonun esas renk paletini oluşturuyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-cMte

Derin Mermerci’nin sürprizlerle batmış stili DMxNetWork koleksiyonu sayesinde bu sezon yılbaşı davetlerine de ilham veriyor. Taş işlemeli takımlar, ceket-elbiseler ve yıldız ayrıntılı smokin takım umulmadık bir kış stilini vurgularken saten elbiselerin üzerine giyilen biker ceketler, nakışlı yakalar ve belin zarafetini gözler önüne seren kemerler benzersiz bir gece tarzının altını çiziyor.

derin-mermerci-network-2019-koleksi-djWN

İşte koleksiyondan Derin Mermerci’nin modelliğini yaptığı parçalar…

derin-mermerci-network-2019-koleksi-0r7T

derin-mermerci-network-2019-koleksi-D7vG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir