Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri

Pantolon Bluz Kombinleri

Gönül bağlarının sıkılaştığı, ortak bir yaşama adım atıldığı zamanların başlangıcı olan düğünler oldukça özel zamanlardandır. Hoşlandıklarınızın mutluluğunu paylaşmak ve böylesine hoş bir günde onları yalnız vazgeçmemek büyük bir ehemmiyet taşır. Bu zamanlarda şık olmak apayrı bir anlam kazanmaktadır. İtinayla elbise tercihi yapılmalı, en güzel elbise modellerine yer verilmelidir. Fakat bazı zamanlarda bu elbise tercihleri o kadar da basit geçmeyebilir. Her zaman kullanılan ağabeye elbiselerin yanı gizeme seçiminizi pantolon bluz kombinlerinden yana yapmak isteyebilirsiniz. Üstelik bu gidişatın şıklığınıza gölge düşüreceğini sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Aksine mekandaki herkesten daha değişik bir alternatifle gelmeniz, tam gece parlamanızda ehemmiyetli bir faktör olabilir.

Payetlerle Işıldayan Kombinler

Düğünler için bölen gün ve gecelerde günlük yaşamınızın aksine daha mübalağa ve azametli giyinmek bayağı sayılır. Bu mevzuda ilk yöneleceğiniz ayrıntılardan biri payetler olmalı. Payetlerle süslenen bluzlar, istediğiniz şıklık yolunda ehemmiyetli bir kilit taş olabilmektedir. Kimi zaman tam bluz kimi zamansa yalnızca omuz veya yaka gibi belirli bir alan payetler desteği ile ön tasarıya çıkarılabilmektedir. Bu kombinlerde dikkat etkeniz gereken en ehemmiyetli husus, uygun bir pantolon tercihi olmalıdır. Bluzunuzun kesim formuna göre pantolonunuzun da formunu tanımlamalısınız ki, balanslı bir beden görünümü ortaya çıkarabilin. İlave Edilecek birkaç aksesuar ve iyi bir kundura tercihi ile de büyük bir zaman tüketmeden düğün kombininizi tanımlayabilirsiniz.

Fırfırlarla Romantik Değişler

Giyim mahsullerinin her çeşidinde kullanılan fırfırlar, muhtelif kumaş dokularının bir araya ve üst üste gelmesiyle oluşturulur. Fırfır ayrıntıları bluz, pantolon, kıyafet gibi her çeşit elbisede karşımıza çıkabilmektedir. Yarattığı tesir ise oldukça romantik olabilmektedir. Kullanıldığı parçada dikkat sürükleyen bir ayrıntı haline gelmektedir. Üstelik yanılgılı sezilen bedenlerde kullanıldığında muhtelif göz kusurları oluşturarak hayallerdeki ideal bedene erişilebilir.

Metalik Pantolonlar

Simli ve parlak dokularla ortaya çıkarılan metalik dokular son zamanlarda hayli popüler bir haldedir. Bir trend haline gelen bu metalik kumaşları, pantolonlarınızda basitçe taşıyabilirsiniz. Özellikle bacak boyu daha uzun olan hanımlarda seçim edildiğinde zarafet yaratan bu pantolonlar, doğru kombinlenirse düğün için hazır bir hale gelebilmektedir. Metalik pantolonunuzla seçim edeceğiniz bluzların çok salaş olmaması, bir görüntü karmaşasına yol açmaması açısından büyük ehemmiyet taşır. Natürel ve nude tonlarda seçeceğiniz dar bluzlar sayesinde şahane bir görünüme imza atabilirsiniz.

Parlak Kumaşlar

Saten, şanel gibi kumaşlarla ortaya çıkarılan pek çok bluz ve pantolon formu bulunmaktadır. Bu kumaşlar şayet doğru kesimlerle birleştirilirse ortaya asaletin somut halini çıkarabilir. Asimetrik kesimlere sahip ya da ufak dekoltelerle zenginleşen ağabeye bluzlar ile kendi stilinizi de ortaya koyabilirsiniz. İster iki parçayı da aynı renk kullanarak bir ekip yaratın, ister değişik renklerle oynayarak tarzınızı konuşturun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir