Ekose Etek Kombinleri ve Modelleri

Ekose Etek Kombinleri

Ekose modası her yıl emin parçalarda kendini andırdırmaya devam ediyor. Yeni sezonla birlikte ekose trendi mini eteklerde de görmeye başladık. Ekose parçaları kimi zaman kombinlemek güç oluyor. Şayet sizde ekose eteğinizi kombinlerken zorlananlardansanız kaygıya hiç gerek yok! Sateen.com editörleri tarafından hazırlanan bu haber bütün sizlik! Vereceğimiz ipuçlarından esin alıp kombinlerinizde basitlikle uygulayabilirsiniz.

Ekose modası hemen hemen hiç bir zaman geçmiyor. Kesinlikle her sezon karşımıza çıkan ekoseler 2016 Kış sezonunda da karşımızda! Ekoseyi özellikle eteklerde göreceğimiz bu kış, kesinlikle dolabınızda bir adet ekose etek bulundurmanızı öneriyoruz. Ekose kumaş, birden fazla renk kapsadığı için kombinlerken zaman zaman zorlanabiliyoruz. Peki kombin yaparken zorlanmamak için ne yapmalıyız? Bu tip ekose etekleri kombinlemek için yapmanız gereken şey çok kolay; çabuk etmeyin! Renkler ve modelden esinlenerek kendinize zaferli kombinler hazırlamanız çok basit.

Siyah ve kırmızıdan alana gelen mini ekose eteğinizi beyaz bir gömlekle kombin yapabilirsiniz. Yaka kısmına bağlayacağınız siyah ince bir kurdela ile bütün bir kolejli havası tutacaksınız. Eteğimin altına ne giymeliyim diyorsanız; ince bir çorap ve stiletto pabuç kombinin bitiricisi olacaktır. Ya da bu yılın gözdesi dizüstü çizmelerle de tarzınızı konuşturabilirsiniz.Aynı renklerden oluşan ekose eteğinizi bordo bir çorapla bitirebilir, çorap üzerine ise dizüstü kalın çorap giyebilirsiniz.

Günlük bir görünüm için kot gömlekle ekose eteğinizi bitirebilirsiniz. Salaş bir çanta ve haki yeşil süet botlar kombininizi zaferli biçimde bitirecektir. Ekose etek giyerken bol aksesuar kullanmanıza gerek yok. Ekose kendi başına gayet hareketli bir parçadır.

Ekose etekler en iyi opak çoraplarla kombinlenir. Kış mevsimine müteveccih olan ekose etekler, opak çoraplarla kombinlendiğinde daha zaferli neticeler elde edilir. Kış mevsiminde ekose eteğinizin içinde bulunan renklerden birini seçerek bere takabilir ve ekose şıklığını bitirebilirsiniz. Opak çoraplarla birlikte giyilen ekose eteklerin en iyi bitiricilerinden biride; kısa ten ceketlerdir. Omzunuza atacağınız ten bir ceketle tarzınızı en iyi biçimde bitirebilirsiniz.

Eteğiniz hangi iki rengin karışımından oluşuyorsa çorap tercihini bu renklerden birini kullanarak tanımlayın. Misalin ekose eteğiniz; krem ve kahverengi tonlarındaysa; çorap olarak kahverengi seçim edebilirsiniz. Kahverengi bilekte biten süet botlar ekose eteğiniz için iyi bir kombin oluşturacaktır. Kahverengi tonlarından oluşan ekose eteğinizin üzerine balıkçı yaka haki renk bir kazak giyebilirsiniz. Saçlarda salaş bir biçim uygularsanız; yevmiye tarz için uygun bir kombin elde etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir