Ekose Gömlek Kombinleri

Ekose gömleklerin kış mevsiminde cadde modasında her yıl popüler giysilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de bir kesimin ekose gömlekleri hoşlanarak giydiklerini ve muhtelif kombinler yaptıklarını söylemek muhtemel. Peki bu kadar popüler bir parça olan ekose gömlekler doğru biçimde kombinleniyor mu? Bazı vaziyetlerde ilgisiz biçimde kombinlenen ekose gömlekler rüküşlük merdivenlerini süratle tırmanmanıza neden olur.

Ekose gömlekler en iyi düz renk kot pantolonlarla kombinlenir. Ekose gömleğinizin üzerine giyeceğiniz kürk yelekler daha şık bir çizgiye kaymanızı sağlar. Üzerinize kürk bir yelek giyiyorsanız topuklu kunduralarla dahi ekose gömleğinizi kombinleyebilirsiniz.

Daha çok sıradan bir parça gibi görünse de ekose gömlekler bazı parçalarla bir araya getirildiğinde şahane kombinler ortaya çıkarılır. Beyaz tişörtler ekose gömleklerin en büyük kurtarıcılarındandır. Ekose gömleğinizin içine beyaz bir t-shirt giyip düğmelerini açarsanız casual bir giyim stili tutabilirsiniz. Bu kombinde en ehemmiyetli detay ekose gömleğinizin kollarını dışa doğru kıvırmak olacaktır.

Ekose Kadın gömlekler denim şortlarla da harikulade biçimde geçim sağlar. Denim şortunuzu yazlık ekose gömleklerle kombinlemek şahane bir fikirdir. Elinize alacağınız salaş bir çantayla birlikte ekose gömleğinizi tren bir stilde üzerinizde taşıyabilirsiniz. Kış mevsiminde şort ekose kombini yapmak istiyorsanız şortunuzun altına opak çorap giymeyi unutmayın. Siyah opak çorap denim şort ve ekose gömlek üçlüsü sizi yevmiye olarak şık göstermeye yetecektir. Kundura olarak kalın tabanlı botlardan yararlanmayı unutmayın.

Ekose gömlekleri ince kazakların içine giyerek değişik bir kombin oluşturabilirsiniz. Gömleğinizin kollarını ve yakasını kazağın dışına çıkararak üst kısımda bir hareketlilik yaratabilirsiniz. Altına dar tayt ve spor kundura giydiğinizde bu kez daha spor bir stilde ekose gömlek şıklığı tutmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir