En Trend Çorap Bot Modelleri

Çorap bot modelleri sezonun trend botları vitrinlerde yerini aldı!

Çorap bot modelleri nelerdir? Sezonun trendi olan ‘Çorap botlar nasıl kombinlenir’ gibi çoğunlukla sorulan sorunuzun cevabını sizin için yanıtladık!

yilin-trend-botlari-corap-botlar-YGl2.jp

Her sene öne çıkan trendlerde bu yıl çorap botlar var! Bileği sıkıca saran ayakları zarif bildiren bu botlar kışın en gözdeleri arasında vitrinlerde yerini alıyor. Her ne değin kullanımı ve kıyafetlerde kombini zorlama gibi görünse de fiilen kullanımı oldukça pratik olan bu botlar bununla birlikte günü ve baskı parçaları kombinlemede hayat kurtarıcı oluyor.

corap-bot-modelleri-yilin-en-trend-w6v5.

Bu kış sezonuna imza atan parçalardan biri de botlar. Bilhassa ayağın şekline uyum sağlayan ve ayakları sımsıkı saran bu botlar çorap gibi dursada bu kış sezonun en gözde bot modelleri aralarında yer alıyor. Jurnal hayatımızda ve özel günlerde çorap botlar her kombinle karşımıza çıkabilir!

corap-bot-modelleri-MDGs.jpg

Fakat her ne kadar olağan gibi görünsede rahat bir kot ya da taytlarla birleştiği zaman hem kibar ayrıca de spor bir görünümde sağlıyor!

yilin-bot-modasi-corap-botlar-ewdH.jpg

Genelde çorap botlarda koyu renk tercih edilse de çiçekli, astarlı modelleri de oldukça şık ve çeşitlilik kazandırıyor.

yilin-bot-trendi-corap-botlar-8YnC.jpg

Ancak çiçekli ve desenli bot modellerinde uyarı edilmesi gereken noktalardan biri de daha aşağı üstteki uyumu olacaktır. Çiçekli ve desenli çorap bot modelleri ortaya çıkarmak ve farklılık istiyorsanız kıyafetinizin olabildiğince sade olmasına özen göstermeniz gerekecektir. Somurtkan taktirde renk cümbüşüne düşmenizi istemeyiz.

yilin-trend-botlari-corap-botlari-EUhk.j

Tarzını başkalaştırmak isteyenler için sezonun en trend bot trendi olan çorap botları denemeye ne dersiniz? İşte elmaelma.com okurlarımız için bir araya getirdiğimiz çorap bot modelleri…

yilin-trendi-corap-botlar-pmSm.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir