Gömlek Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Yaz sezonu ile beraber doruk yapan kıyafet modellerinden biride; gömlek giysiler oldu. Gömlek giysiler her stile ve her etrafa uygun üretilen modelleriyle beraber bayanlar tarafından oldukça hoşlanıldı. Kış sezonunda da yükselişine gözetecek olan gömlek giysileri birbirinden değişik parçalarla giyilerek değişik tarzlar yaratabilirsiniz.

Gömlek giysiler genellikle modeline uygun olarak kombinlenir. Gömlek kıyafetiniz mini boydaysa sarih kunduralarla kombinleyebilirsiniz. Bu tip bayan giysilerde bacak boyunu daha da uzatmak için topuklu sarih pabuçlar seçim edilir. Fakat gömleğiniz koyu renklerdeyse kapalı pabuçlar seçim edebilirsiniz. Bu stil giyimde daha çok kış tarzı için uygundur.

Gömlek kıyafetinizin boyu uzun formdaysa ve değişik bir stil çizmek istiyorsanız salaş botlar seçim edebilirsiniz. Salaş düz bot ve salaş trend bir çanta ile beraber gömlek kıyafetinizin hakkını vermeniz muhtemel. Değişik kesimlerde üretilen gömlek kıyafetlerden biride art uzun önü kısa olan kıyafetlerdir. Tamamen spor bir görünüm çizen bu kıyafetlerle beraber spor kunduralarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Gömleğin rengi, kesimi ve modeli kombin yaparken oldukça ehemmiyetlidir. Siyah gömlek kıyafetinizle genellikle kapalı pabuçları seçim ederken, sarih renklerle önü ve art sarih pabuçları seçim edebilirsiniz. Kış şıklığı elde etmek için gömlek kıyafetinizi daha salaş botlarla bitirerek yevmiye bir şıklık elde etkeniz muhtemel.

Siyah ve beyaz gibi iki renkten oluşan Bayan gömlek kıyafetlerinizi kış mevsiminde siyah, yaz mevsiminde ise beyaz pabuç ve aksesuarlarla bitirebilir ve mevsimine göre şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir