Her tene uygun renk önerileri ile görünümünüzü riske atmayın!

Her tene uygun renk önerileri ile görünümünüzü riske atmayın!

Özel bir davette, randevular ya da gündelik kıyafetlerde risk edinmek istemeyenler için her tene yakışacak ve her tende olağanüstü duracak renkleri elmaelma.com olarak bir araya getirdik! Bazı renkler vardır ama kişiyi anemik gösterir bu durumları yaşamamak için alışverişe çıktığınızda her tende sırıtmayacak renkleri seçim ederek istediğiniz vakit giyerek canlı ve şık görünebilirsiniz. Bu renkleri ister aksesuar ister kıyafet seçimlerinde kullanabilirsiniz. İşte her tene yakışacak o renkler!

Bu renkler arkadaşınıza alırken, alış veriş yaparken size refah sağlayacaktır. Bu Vesile Ile bir giysi veya aksesuar alırken daha basit seçim yapmanızı sağlayacaktır. Şüphesiz renk konusunda defalarca bir renk tercihi yerine getirmek zorunda değilsiniz elbette her rengi giyme konusunda özgürsünüz ama ben yinede tehlike edinmek istemiyorum diyenler için işte o renkler!

Mavinin Koyu Tonu

Her kadının gardırobunda bulunması gereken renklerden biri de koyu mavidir. Koyu mavi rengi ile ister şık bir görünüş ister sade spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Beyaz, melez, esmer farketmeksizin her tene armoni sağlayan renkler aralarında koyu mavi de yer alıyor.

her ten rengine uyan kıyafet renkleri

Zümrüt Yeşili Rengi 

Her nesil deri rengini ortaya çıkaran zümrüt yeşili sizi canlı göstererek her türlü kombinde size yardımcı olacak bir renk olan zümrüt yeşilini ister spor kombinlerinde ister klasik kıyafetlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Fuşya Rengi

Keza koyu hem de açık tonların karışımı olarak karşımıza çıkan fuşya rengi ten rengi ayırt etmeksizin herkese yakışan renkler aralarında yer alıyor. Cilt tonunu kapatmayan renkler arasında bulunan fuşya renkli elbise veya üst kombinlerinde şık ve gösterişli bununla birlikte bir böylece sade bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir