Levi’s 501 Kot Pantolonları Hakkında Bilmedikleriniz

Levi's 501

Ben bütün bir Levi’s hayranıyım. Binlerce modelinin hepsi zamansız ve herkes tarafından tanınabilir. Levi’s’ın beğendiğim yanlarından biri tam koleksiyonlarının oldukça kolay ve günlük olması ancak aynı zamanda küçük şık ve eşsiz bir hava katıyorlar kombinlerime.

Levi’s ile yirmili yaşlarımda tanıştım. Annemin dolabında atıl bir biçimde duran, orijinal 501 buldum bir gün, ufaklığından kalma. Sınadıktan sonra, bedenine oturuşuna ve rahatlığına kapıldım. Yüksek emin ve basenlere oturuşu aynı zamanda da boyu müthişti.

501 modelleri hakkında belirsiz bilgilerden biri yalnızca bayanlar için olmadığı, erkekler de bu bedene muhteşem oturan kot pantolonları giyebilir. Erkek modelleri, bayanlar için üretilenlere mukayeseyle daha sıradan ve daha önceki kesim ancak aynı zaman da otantik ve zamansız. Efordu tarzı olan erkekler için hoş bir tercih olabilir. Kot gömlekler,uzun kollu tişörtler ve yuvarlak yakalı kazaklarla kullanılabilir.

Levi's 501
Levi’s 501

Levi’s ile tanıştığım günden bu yana ona olan sevgim yalnızca gelişti. En beğendiğim Levi’s mahsulü jean pantolonları olsa da dolabımda Levi’s ceketler, giysiler ve tişörtler bulmanız muhtemel. Levi’s pantolonları ile kolay bir beyaz tişört ile basitçe gün içinde şahane gözükebilir veya bir blazer ve topuklu kunduralar ile gece için hazır olabilirsiniz. Levi’s’ın en hoş yanlarından biri de bu!

Bugün, 501 Skinny Jean modelin sınama fırsatım oldu. Bu model 1873 senesine direnen oldukça daha önceki bir model ve hem bayan hem erkek için üretiliyor. Bu pantolonlar orjinal koleksiyonundan farklı olarak azıcık daha dar ve şık.

Aynı zamanda da Levi’s bir jean’e yapacağınız yatırım oldukça anlamlı bir tercih olacaktır. Zira bu pantolonlar senelerce kullanabileceğiniz mucizevi nitelikli pantolonlardır. Annemden bana kalan o şahane mom jean kadar daha hoş bir şey yaşamımda görmedim gerçekten!

501’den farklı olan ancak hala kült bir stili olan değişik modelleri de var Levi’s’ın mesela 314, 724, 311 vb. Sizin en beğendiğiniz Levi’s modeli hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir