Minimalist tarz nedir blazer ceketlerden faydalanın!

Minimalist tarz nedir blazer ceketlerden faydalanın!

Şık bir görünüme sahip olup bunu cool bir şekilde yapmanın yolu minimalist tarzdan geçiyor. Son günlerde popülerliği iyice artan minimalizm, sade ve kompleks olmayan bir stil anlayışını bizlere sunuyor. Bunun için işinize yarayacak yolları haberimizde sıraladık. İşte minimalist tarza sahip olmanın ipuçları!

Kabanlar 

Bir parkadan daha eksik hantal ve bir puffer’dan daha fazla ilgi çekici olan yün kabanlar, altındaki şık kıyafetin dışa dürüst bir yansıtmasıdır. Fildişi, bej, gri ya da siyah renkler dış giyiminizin muhtemel olduğunca çok yönlü olmasını sağlayarak görünümünüze zariflik katacak.

Koyu renk jean kombinleri

Koyu renk jeanler kullanımı oldukça pratik parçalardır. Koyu renkteki kotlar ile kombin seçenekleri az daha ebedi! Çoğu büro kombininiz için kurtarıcı parça olurken, onu her tür ayakkabıyla şekillendirilebileceğinizi anlayacaksınz. Mesela onları diz boyu botlara ile deneyin ya da şık stilettolarınızla kullanın; tekrar tekrar tarz bir görünüm sağlayacaktır.

Blazer ceket 

Kotlara ve tişörtlere sofistike bir hava getirmek için birazcık büyük, daha kuytu bir siluet arayın. Bunun için de blazer ceketlerden yararlanabilirsiniz!

Büyük karoser sweatshirtler 

Zihniniz “uyku” derken, programınız “koşuşturma” diyorsa oversize sweatshirtlerinizi; kış sezonunda kot pantolon, yapay cilt botlar ve hatta blazer ceketleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Geçiş sezonlarında ise bu çok daha basit! Oversize sweatshirtlerinizi bir elbise olarak kullanıp, uygun bir sneaker ile ‘basic’ şıklığı yakalayabilirsiniz.

Desensiz kazaklar 

Tek renkten oluşan, desensiz kazaklar; gardırobunuzun kahramanı olmalı. Büyük bir blazer ceketin altında, veya cilt bir pantolonla, istediğiniz şekilde kombinlemeniz mümkün.

Midi zirve elbiseler 

Midi elbiseler, giy-çık parçalar içinde şayet de en fazla işimize yarayanı olacak. Kabanlarınızla, bot veya şık bir topuklu ayakkabı ile her davete harmoni sağlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir