Oxford Ayakkabı Nasıl Kombinlenir

Oxford Ayakkabı Kombinleri

Oxford pabuçlar maskülen giyinmeyi hoşlanan bayanların en büyük kurtarıcılarından biri olarak cadde modasına kadar taşındı. Oxford pabuçlar düz olduğu halde babetlerden değişik biçimlerde kombinlenir. Erkeksi bir görünümü olan bu tip pabuçları kombinlemek için bazı detaylara dikkat etmek gerekir.

Oxford pabuçları giyerken boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız; sarih renk oxford pabuçlar edinmelisiniz. Pudra rengi, camel ve sarih kahverengi gibi renkler oxford kundura tercihinde size dayanak edecek renklerdendir. Kısa şortlarla beraber hoş bir geçim sağlayan kunduranızı seçerken sarih renk seçerek bacak boyunuzun uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Mini eteğinizle birlikte oxford kundura giymeyi düşünüyorsanız; çorabınızı ve eteğinizi siyah seçmeniz en doğru tercih olacaktır. Siyah bir oxford kundurayla beraber siyah etek ve opak çorap kombin yaptığınızda boyunuz daha uzun görünecektir. Siyah oxford kunduralarla beraber opak çorap giymeyi unutmayın. Deri rengi çorap giyme fikrini usunuzdan çıkarın.

Skinny pantolonlarla beraber oxford kundura giyecekseniz pantolonun paçalarını kıvırmayı unutmayın. Kundura modelinizin daha fazla ön tasarıya çıkması için paçaları kıvırın ve daha dinç bir görünüm tutun. İsterseniz daha maskülen bir görünüm için spor bir bayan gömlekle beraber kombin yapabilirsiniz.

Bu tip pabuçların boyfriend jeanlerla beraber iyi bir ikili oluşturduğunu söylemek olası. Boyfriend pantolonunuzu giydikten sonra paçalarınızı kumpassız izmir escort biçimde kıvırarak kundura modelinizi ortaya çıkarın. Boyfriend pantolonlar salaş bir görünüme sahip olduğu için paçaları kumpassız kıvırmanız daha trend bir görünüm yaratacaktır.

Giysilerinde renk geçimini hoşlanan bayanlar için bir öbür teklifte; ceket giyerek aynı renkte oxford kundura giymektir. Camel rengi ten ceketinizin altına yeniden aynı tonlarda bir oxford kundura giyerek renk geçiminden elde edilen bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir