Renk Uyumunu Yakalamak İsteyen Erkeklere 5 Öneri

Erkek giyimde orijinal bir tarz için kumaş niteliğinin ve modelin yanı gizeme üçüncü bir birleşen daha bulunuyor: Renkler. Güçlü ve çağdaş bir tarz reelinde kombinlerinizde tutacağınız renk geçimine bağlı. Bu yazımızda giyimine itina gösteren erkeklerin orijinal ve sofistike bir tarz oluşturmaları için renk geçimi nasıl olmalı sualine dair tekliflerimizi bulacaksınız.

Siyah ve Gri: Zamansız Bir Sıradan
Erkek giyiminde en çok seçim edilen renklerin başında gelen asaletin rengi siyahla her kombine rahatlıkla geçim sağlayabilen gri renk toplanınca sıradan bir şıklık ortaya çıkıyor. Siyah bir triko ceket, gri bir chino pantolon, lacivert-beyaz çizgili gömlek ve koyu gri bir sıradan kunduradan oluşan kombini büroda ya da şık bir akşam yemeğinde seçim edebilirsiniz.

Lacivert ve Beyazın Uyumu
Lacivertin siyahtan sonra çoğu erkeğin en fazla seçim ettiği ikinci renk olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun en ehemmiyetli sebeplerinde biri de mütevazi lacivertin çok fazla renkle basitlikle kombinlenebilmesi. Ancak lacivert en çok da marine temasına uyacak ve yaza yakışacak biçimde beyaz renkle kombinlediğinde sofistike bir görünüm ortaya çıkıyor. Lacivert ceketinizi, beyaz bir pantolon ve mavi -beyaz çizgili bir gömlek ile kombinleyebilirsiniz.

Birbirine Yakın Ama Değişik Tonlardaki Renklerin Geçimi
Birbirine yakın ama değişik tonlardaki renkleri minimal ve çağdaş bir tarz için bir arada kullanabilirsiniz. Yaz ayları için ideal olan pastel tonlar soft bir renk geçimi için ideal renklerden. Pembe tonları, sarih maviler, ve camel tonlarının kullanıldığı kombinler öbür sıradan renklere mukayeseyle daha yiğit bir seçim olsa da gizeme dışı bir tarz vaadediyor. Mavi ile lacivert de kuşkusuz en geçimli renklerden ikisi. Lacivert bir polo yaka t-shirt ve mavi bir pantolon kombini ile hiç zaman tüketmeden zahmetsiz bir şıklık tutabilirsiniz

Kahverengi ve Mavi
Çağdaş ve zamansız renkler kategorisindeki yerini her daim gözeten kahverengi, her mevsime geçim sağlayabilmesiyle kurtarıcı bir renk. Mavi ve kahverengi, değişik tonlarıyla basitlikle kombinlenebilecek en ideal renklerden. Taba ve çivit mavisi, haki yeşil ve gök mavisi, sütlü kahve ve koyu mavi gibi renklerle değişik kombinasyonları sınayabilirsiniz. Misalin mavi bir t-shirt ve kum rengi pantolonu, kahverengi süet bir loafer ve taba rengi kemerle kombinleyerek şık ve mütevazi bir renk geçimi yakayalabilirsiniz.

Kahverengi ve Yeşil
Kahverengi ve camel tonları, yeşil ile birleştirildiğinde ortaya elegan bir renk geçimi çıkıyor. Kahvenin sarih tonları ile yeşilin sarih tonları ya da koyu kahve ve koyu yeşil geçimleri galibiyetli kombinlerin bırakılmaz renkleri arasında. Sütlü kahve tonlarında bir şort üzerine, sarih yeşil desenli keten bir gömlek ile tutulan geçimi, bir de haki yeşil triko ceket ve kahverengi loafer ile bitirerek tüm gözleri üzerinize sürükleyebilirsiniz. Burada ehemmiyetli olan renk tonlarını doğru biçimde kombinleyebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir