Siyah Kalem Etek Nasıl Kombinlenir?

siyah kalem etek kombinleri

Büro şıklığında sıklıkla seçim edilen siyah kalem etekler artık yevmiye yaşamda da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bayanların şıklık ismine kurtarıcı elbiselerinden biri haline gelen siyah kalem etek, bayanların gardırobunda kesinlikle olması gereken parçalardan biri haline geldi. Kalem eteğiniz var fakat nasıl kombinleyeceğinizi öğrenmiyorsanız yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Siyah kalem etek çizgili üstlerle şahane bir geçim sağlar. Siyah ve beyaz çizgilerden oluşan gömleğiniz varsa siyah kalem eteklerle beraber şahane bir kombin oluşturabilirsiniz. Tabi çantanızın ve ayakkabınızında siyah olması gerektiğini belirtmekte fayda var. Gömleğinizin yatay çizgilerden oluşmasına itina gösterirseniz daha şık bir hale gelebilirsiniz.

Daha şık olmanız gereken bir civarda siyah kaleme eteğinizi kullanmak istiyorsanız; dantelli üstlerle bir arada giyebilirsiniz. Dantelli bluzlar kalem eteğinizin kurtarıcısı olacaktır. Daha kadınsı bir çizgiye sahip olan dantelle beraber şıklığınızı girdiğiniz civarda sezdirmeniz muhtemel.

Siyah kalem eteğiniz için en uygun rnek kombinasyonunu tutabileceğiniz değişik bir renkte kırmızıdır. Kırmızı dar bir bayan gömlekle beraber giyeceğiniz kalem eteğiniz size apayrı bir görünüm kazandırır. Gömleğinizin eteklerini belinizden içeri sokmayı unutmayın.

Kalem eteğinizi her zaman kapalı stiletto pabuçlarla kombinlemek zorunda değilsiniz. Yaz mevsiminde sarih topuklu pabuçlar seçim ederken, kış ve güz mevsiminde kapalı pabuçlar hatta kısa botlarla bir arada kombinleyebilirsiniz. Kış mevsiminde eteğinizle beraber opak çorap giymeyi unutmayın.

Yevmiye şıklık elde etmek istiyorsanız eteğinizi ten ceketler ve stiletto pabuçlarla bir arada kullanmaktan çekinmeyin. Boynunuza renkli bir şal takarak trend ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir