Stiletto Ayakkabı Kombinleri ve Modelleri

Stiletto Ayakkabı Kombinleri

Stiletto pabuçlar bayanların her yarıyıl kullanabildikleri ve değişik kundura tiplerine göre çok daha çekici olan kundura tiplerindendir. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu kundura tiplerini yalnızca emin parçalarla kombinleyerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Stiletto pabuçların en uygun olduğu parçaların başında kalem etekler geliyor. Kalem etekler görünüş haysiyeti ile nazik modellerden alana gelen eteklerdir. Stiletto pabuçlarla birleşince bir bayanı çok daha şık ve çekici gösterir. Büroda, buluşmalarda, özel davetlerde bu ikili sizi doruğa taşıyacak.

Stiletto pabuçlar ile beraber sık sık seçim edilen bir değişik giysi ise; dar pantolonlar. Dar pantolonların paça kısımları streç özelliğe sahip olduğu için kunduranın tam zarafetini ortaya döker. Bu sebeple ince topuklu ve nazik stiletto pabuçlarla iyi bir kombin oluşturur. Üstelik dar pantolon renginizi stiletto kunduranızla aynı renk seçerseniz, bacaklarınızı daha uzun gösterme şansını tutabilirsiniz.

İnce topuklu ve nazik görünümlü bu tip pabuçların en fazla yakıştığı ve kombin edildiği kıyafetler, stiletto pabuçlarla çok iyi bir geçim sağlar. Kıyafet ve eteklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz stiletto pabuçlar sizi özel günler için oldukça bayansı bir görünüme kavuşturur. Stiletto pabucunuzu isteğe göre deri rengi olarak giyebilirsiniz. Deri rengi pabuçların bacak boyunu daha uzun gösterme tesiri bulunmaktadır. Boyu daha kısa olan bayanlar için bu müthiş bir kurtarıcı olabilir.

Bu kundura tipleri daha basmakalıp bir görünümde olduğu için çok spor pantolonlarla bir arada kullanılabilirler. Yevmiye yaşamda sıklıkla giyilen boyfriend jeanler yüksek topuklu stiletto pabuçlarla bir arada giyilebilir. Üzerinize giyeceğiniz beli dar ve uzun ceketlerle beraber yevmiye ama şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tip pantolonların çizgisi netlikle spordur. Fakat bu apaçık spor davranışı bayansı bir şekle sokmak için, işin içine bir çift topuk karıştırmak şahane bir fikir olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir