Süet Etek Nasıl Giyilir?

Süet Etek Modelleri

Süet etekler yaz mevsiminin sonlarına doğru sergenlerde görünmesiyle beraber bize kış sezonunda süet parçaların sıklıkla kullanılacağını gösterdi. Kış sezonunda da sergenlerde yer alacak olan süet etekleri doğru biçimde kombinleyerek kendinizi cadde modasının bütün ortasında bulabilirsiniz.

Süet etekler düz modellerinin yanı gizeme püsküllü ayrıntılarıyla da türk porno karşımıza çıkacak. Püskül ve süet ayrıntılar bize her ne kadar bohem havasını hatırlatsada; süet eteklerin daha banal parçalarla birleştirilmesi ile tertemiz bir moda akımı başlayacak.

Süet mini eteğinizle beraber balıkçı yaka kazaklarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Fakat kazağınızın etek kısmını giysinizin içine sokarak kullanmanız gerek. Unutmayın ki üzerinizdeki tek star parça süet eteğiniz. Bu sebeple kazağı ön tasarıya çıkarmayın. Kazak eteğini süet etek içine sokarak yok edin. Dar kazaklar süet mini eteklerle beraber şahane biçimde kombinlenir. Bu sebeple balıkçı yaka kazaklarla iyi bir ikili oluşturur.

Süet eteklere değişik havalar vermek sizin elinizde. Daha spor ve devingen bir görünüm çizmek isterseniz spor gömleklerden takviye rokettube alabilirsiniz. Hardal rengiyle dikkat sürükleyen süet etekleri mavi renk gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Hardal rengi ve mavi birbirini bitiren kontrast renkler arasındadır. Daha banal bir görünüm elde etmek istiyorsanız süet eteğinizi uzun etek boyundan seçim etmelisiniz.

Büro çalışanları süet eteklerini blazer ceketlerle kombinlemelidir. Güzle beraber soğuyan havalarda süet etek ve blazer ceket geçimi şahane görünecektir. Cadde tarzına geçim sağlamak içinse; süet eteklerinizi ten ceket kullanarak kombinleyebilirsiniz.

Süet etek giyerken opak çorap giymeye itina gösterin. İnce çoraplar süet etek için uygun değildir. Püsküllü süet etek giymeyi seçim ediyorsanız; üst tarafınızda yer alan elbiselerin daha sade ve uysal görünmesine itina gösterin. Püskül başlı başına hareketli bir ayrıntı olduğu için üst taraf her zaman daha soft görünmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir