Trompet Etek Modelleri ve Kombinleri

Trompet Etek Modelleri

Geçmişten günümüze kadar gelen etek modellerinden biri olan trompet etekler geçtiğimiz yıl da trendlerde kendine yer bulmuştu. Yine popülerliğini tutmaya başlayan trompet etekler; basen kısmını saran ve altta fırfırlı ucu ile şık bir görünüm sergileyen etek modellerindendir.

Trompet eteklerin günlük moda akımı içinde uygulanması güç. Hareketli olması ile son derece dikkat çekici olan bu etekleri yevmiye olarak kullanmaya kalkmayın. Davetlerin gözde parçalarından biri haline gelecek olan trompet etekler; stiletto pabuçlar ve slim fit gömleklerle bir arada harikulade biçimde kombinlenebilir. Trompet eteğinizi giyerken bilekten bağlı pabuçlar giymeyin. Bacak boyunuzu kesen ayrıntıları ortadan kaldırın. Alt tarafda hareketlilik yoğun olduğu için üst kısma dar kesim elbiseler seçim edin. Ayaklarınızın üst kısmı bu eteği giydiğinizde her zaman sarih olmalıdır.

Trompet etekler yeni sezonda mini halleriyle de karşımıza çıkacak. Bu tip etekleri günlük yaşam içerisinde kullanmak muhtemel. Detaylara dikkat edildiği sürece minimal parçalarla eteğinizi kombinleyebilir ve yevmiye şıklık elde edebilirsiniz. Mini trompet eteğinizi salaş bir kazakla giyebilir. Pabuç olarak maskülen topuksuz bir pabuç seçim edebilirsiniz. İnce çorap ve üzerine dizlere kadar uzanan kalın çorabınızla şık olmamanız için hiç bir neden yok. Bu kombini trompet eteğiniz kısa ise uygulayın. Midi boy trompet eteklerle bu yanılgılı kombini uygulamaya kalkışmayın.

Yapılan en büyük yanılgılardan biri de; mini trompet eteği bilekten bol bağcıklı yüksek topuklu kunduralarla kombinlemektir. Bacak boyunuz bu biçimde kısa görüneceği gibi eteğin tam sihri kaybolur. Mini eteğinizle diz üzeri çorap çizmenizi kombinleyebilirsiniz. Tek tip bir görünüm vermek için eteğinizle aynı renk olan bir bayan kazak ya da bayan gömlek kombini oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir