Tulum Nasıl Kombinlenir?

Tulum Nasıl Kombinlenir

Bu suali kendine soran bir çok bayan var sanıyoruz ki! Tulumun altına ne giyilir? Nasıl kundura ile kombinlenir? Nerelerde tulum giyilir? Fashiola’nın bu blogunda bu suallerin hepsini yanıtlıyoruz! Tulumlar bir çok civara geçim sağlamaları,

Bu sezonun en ama en çok dikkat toplayan ve giyien mahsullerinden biri netlikle tulumlar! Tasarımcıların her birinin koleksiyonlarına ilave ettiği bu hoş parçayı nasıl giyebiliriz?

Tulumlar bana kalırsa giymesi en basit elbiselerden zira hem pantolon hem de üst! Giy ve çık! Bu blogumda günlük ve ve gece tulumlarını ayırıp, bir kaç kombin teklifinden bahsedeceğim! Beyazı, siyahı, kot ve saten versiyonları her halini çok hoşlandığım tulumlar bu sezon çok moda! Bloggerların üzerlerinden çıkarmadığı, moda haftalarının yıldızı tulumlar üzerinizde göz kamaştırıcak!

Bu bahar siz de benim gibi tulum giyin!

Tulum + Canlı Renk Tişört
Bu havalara yakışacak, kalın jean tulumların içerisine giyebileceğiniz canlı renklerdeki tişörtler, badiler hem kombininize ayrı bir hava katacak hem de oldukça tarz sahibi gözükmenizi sağlayacak. Belinizi sıkıca bağlayıp ya da tulumda kemer bulunmuyorsa, bir kemer dayanağı ile belimizi ortaya çıkartmak bedenimizin daha iyi gözükmesini sağlayacaktır.

Tulumun altına nasıl kundura giyilir?
Tulumların altına giyilecek pabuçlar tulumun modeline göre de değişir ancak şayet yeni moda azıcık atletik olan modellerinden bahsedecek olursak topuklu cowboy botları, veya günlük rastgele bir bot geçim sağlayabilir. Beyaz topuklu botlar da kombininize övgü edecek bir kundura tercihi olabilir. Topuklu pabuçlar, terlikler, topuklu terlikler tulum ile uygun olacaktır.

Tulum + Boğazlı Kazak
Bu kombin azıcık evvel bahsettiğime benzese de yaptığı tesir çok değişik. Beyaz veya siyah boğazlı kazaklar tulumların içinde önü açılarak giyildiğinde muhteşem gözüküyor. Havalar henüz sıcaklamamışken bu kombini kullanmanın bütün zamanı!

Tulum + Aksesuar
Tulumlar tek başlarına tam alakayı toplayabilen hakikatinde başka hiç bir eklentiye ihtiyac dinlemeyen bir giyim ürünüdür.Sade tulumlara yapacağınız aksesuar eklentileri onu apayrı bir ebada taşıyabilir. Zincir bir choker veya kat kat giyeceğiniz kolyeler, azametli küpeler veya kendine has bir baş aksesuarı ! Güneş gözlüklerini de unutmayın! Bu stil eklentilerin hepsi tulumunuza övgü edecektir ve muhteşem gözükmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir