Uzun boylu kadınlara yakışan kıyafetler neler deri kıyafetler çok trend!

Uzun boylu kadınlara yakışan kıyafetler neler deri kıyafetler çok trend!

Boyu uzun kadınlara en fazla yakışan ve kullanmaktan vazgeçemeyecekleri kombinleri sizler için derledik. İşte o birbirinden hoş stil önerileri!

MİNİ ELBİSELER 

Kısa boylu kadınların da vazgeçilmezlerinden olan bu parça neredeyse bir joker işlevi görüyor! Ceket, spor ayakkabı veya topuklular ile gündüz şıklığını geceye de taşıyabileceğiniz mini elbiseler dolabınızda mutlaka yerini almalı.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-vZgn.

boylu boslu bir kadınsanız fiziğinize uygun, dürüst kıyafeti tercih etmek çoğu süre baskı ve zaman alıcı olabiliyor. Elmaelma.com olarak sizler için seçtiğimiz kombinler bu zorluğu aşmanızda size yardımcı olacak. uzun boylu kadınlara en çok yakışan birbirinden hoş stil önerilerini içeriğimizde bulabilirsiniz.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-YG5u.

DERİ KIYAFETLER 

Deri parçalar uzun boylu kadınların kombinlerinde kullanabilecekleri kıyafetlerden biri. 2020 yılının moda trendleri aralarında sıkça görebileceğimiz cilt parçalar tarz bir dış görünüş isteyen kadınların vazgeçilmezleri aralarında yerini alacak.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-SJjD.

UZUN ELBİSELER 

Uzun elbiseler uzun boylu kadınların dolabını süsleyen kıyafetler aralarında yer almalı! Uzun boyunuza yerinde bir elbise çabasız şıklığa ulaşmanızdaki en kayda değer yardımcınız olacak.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-fDkw.

OVERSIZE CEKET VE TAKIM MODELLERİ

Kısa boylu kadınlar için oversize blazer ceketleri kombinlemek epeyce kuvvet olsa da uzun boylu kadınlar için oversize blazerlar tam bir anahtar parça! Ekip halinde ya da kot pantolonları ile kombinlediklerinde şık bir görüntü oluşturacaklar.

uzun-boylu-kadinlara-yakisan-kiyaf-3bQk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir