Uzun Hırka Kombinleri ve Nasıl Giyilir?

Güz ve kış mevsimlerinde sıklıkla giyilen hırkaları bazı günlerde nasıl kombinlemeniz gerektiğini donakalırsınız. Saatlerce aynanın karşısında zaman geçirerek elbise farklılıkları yapsanızda doğru bir neticeye erişmeniz olası olmaz. Uzun hırkaların nasıl giyileceği hakkında hiç bir fikriniz yoksa; yazımızın devamını takip edin.

Yevmiye yaşamda salaş giyim tarzından hoşlanıyorsanız uzun hırkaları da sıklıkla kullanıyorsunuz demektir. Daha orijinal ve rahat görünen uzun hırkaları doğru biçimde kombinlemek için size birkaç tüyo vereceğiz.

Uzun hırkalarla birlikte uzun çizmeler şahane bir geçim oluşturur. Aynı zamanda bayan pantolon olarak giyeceğiniz streç kumaşlı pantolonlar kombininizde ehemmiyetli bir detay olacaktır. Belinize kemer olarak aynı renk tonlarında kemer takmayı unutmayın. Hırka ile takılan aynı renk kemer sizi daha fazla trend gösterecektir.

Kısa giysilerle uzun hırkaların çok geçimli bir biçimde giyilebileceğini söylemek olası. Özelliklede etekleri hırkanın ucundan bir ölçü gözüken kısa etekler hırkanızla bir arada son derece trend görünecektir. Daha çok ufak çiçekli kıyafetler yevmiye giyilen hırkaları daha iyi tamamlar. Giysinin dar miktarlarda olması ehemmiyetli detaydır. Hırka ne kadar salaşsa giyside o denli dar olmalıdır.

Denim şortlarınızla birlikte penye hırkalarınızı kombin yapabilirsiniz. Kot şortlar bayanların beğenerek giydikleri parçalardandır. Salaş görünümlü denim şortunuzla penye hırkanızı giyerek stil bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Uzun hırkanızla beraber yapabileceğiniz en iyi kombin tayt kombinleridir. Hırkanıza uygun renklerde dar bir tayt giyerek yeniden aynı tonlarda uzun çizme kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Taytla çizmenizin aynı tonlarda olması boyunuzu daha uzun gösterecektir. Üstelik bu kombin tipini soğuk kış günlerinde dahi kullanabilirsiniz. Taytlarla birlikte uzun çizme yerine kısa botlarda kullanmanız olası. Hırkanız ile botun geçimli olmasına itina gösterirseniz uzun hırka şıklığını saniyeler içini tutabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir