Yırtık Jean Kombinleri ve Modası

Yırtık jean giymeyi öğrenmediğiniz vaziyetlerde kurtarıcı bir kaç parça giysiyle dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yırtık jean trend bir parça olduğu için öbür parçaların daha yalın yakalanmasında fayda var. Yırtık jean giyerken dikkat faktörüz gerekenleri sıralayacak olursak en başında; beyaz gömlekler geliyor.

Beyaz gömleğinizle yırtık bir jean giyerseniz hem sıradan hemde spor görünümü bir arada tutabilirsiniz. Yırtık jeanlerle beraber beyaz bayan gömlek hem asil durur hemde size dinç bir hava verir.

Kış mevsiminde yırtık jeanleri giymeye mola verecek değilsiniz. Kış mevsiminde giydiğiniz yırtık jeanlerin altına kısa botlar giymekten çekinmeyin. Bootiler yırtık jean pantolonunuzla gayet geçimli bir ikili olacaktır. Yırtık jeanlerin en iyi bitiricisi beyaz tişörtlerdir. Yaz mevsiminde yalnızca beyaz tişört giyip dışarı çıkabilirsiniz. Beyaz tişörtünüzü salaş modellerden seçerseniz yırtık jean pantolonunuz daha şık görünecektir.

Yırtık jean pantolonunuzu şifon gömleklerle de bir arada kullanabilirsiniz. Bu kombin size azıcık eksantrik gelebilir fakat bir arada oldukça şık duran bir kombinasyon elde edebilirsiniz. Kalın tabanlı pabuçlar ve şifon gömlek yırtık jean için ideal parçalar olabilir.

Yırtık jean içine dantelli çorap giyip caddelere çıkmaya ne dersiniz? Jean içine giyeceğiniz dantelli çorap sizi çok daha kadınsı bir stile büründürecek. Dantelli çorabınızın yırtık kısımlardan gözükmesi çekici görünmenizi sağlayacak. Jean pantolonlarınızı kareli gömleklerle de bitirebilirsiniz. Kareli gömlekler düz bayan pantolonlarla olduğu kadar yırtık pantolonlarla da iyi bir ikili oluşturur.

Blazer ceketler pantolonların en büyük kurtarıcılarından biridir. Peki yırtık jean pantolonunuzu blazer ceketlerle kombin yapmaya ne dersiniz. Yaz mevsiminde sarı, kırmızı, beyaz gibi renkler kullanarak blazer ceketlerinizi yırtık pantolonlarla kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir